• -60,00 zł

E-book „Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną? I skąd wziąć pierwszych klientów?"

139,00 zł
79,00 zł Zniżka 60,00 zł
Brak podatku

Chciałbyś otworzyć własną przychodnię psychologiczno-pedagogiczną, ale nie wiesz od czego zacząć? Czujesz, że wszelkie formalności mogą Cię przytłoczyć? E-book „Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną?" pomoże Ci z największymi trudnościami i przeszkodami w drodze do założenia własnej działalności, a także zapewni cenne informacje, skąd wziąć pierwszych klientów.

Format: PDF

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 139 zł

Ilość
Dodaj do listy
Produkt dostępny w magazynie

  Cennik dostaw

Informacje o dostawach i metodach płatności

  Zwroty i reklamacje

Informacja o zwrotach i reklamacjach.

  Pomoc

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Pamiętaj, że ostateczny koszt dostawy produktów w koszyku będzie zależał od wybranej opcji na końcu zamówienia i może się zmienić.

Poradnik - Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną? I skąd wziąć pierwszych klientów?

Coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne, dlatego też potrzebujemy miejsc, które zapewnią nam możliwość zadbania o głowę i ciało w bezpieczny i skuteczny sposób.

Jeśli uważasz, że to właśnie Ty chciałbyś zapewnić takie miejsce osobom w kryzysie i dać im możliwość rozwoju pod okiem specjalistów, to e-book „Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną?" sprawi, że poradzisz sobie z problemami takimi jak:

• początki prowadzenia poradni psychologiczno-pedagogicznej,

• wszelkie formalności, które musi spełnić poradnia psychologiczno-pedagogiczna,

• sposoby i podstawy uzyskania dotacji WWR,

• procedury otworzenia poradni psychologiczno-pedagogicznej,

• pozyskanie pierwszych klientów,

• dobór lokalu,

• negocjacja ceny najmu,

• sprostanie wymogom lokalowym dla niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej,

• przygotowania do kontroli Sanepidu i Straży Pożarnej,

• informacje na temat statutu poradni,

• wybór formy prawnej prowadzenia działalności,

• działania marketingowe przynoszące najlepsze rezultaty.

Z e-booka "Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną" dowiesz się:

Jak założyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

Kto może może otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

Jakie obowiązki formalne ciążą na poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Jakie są wymogi lokalowe dla niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Jakie kroki należy podjąć w celu uzyskania dotacji WWR.

Skąd wziąć pierwszych klientów.

Osoby, które zakupią e-book "Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną" zyskają dostęp do kompleksowej wiedzy na temat:

1. Kroków prawnych i formalnych:

   • Dokładny opis procedur i formalności związanych z otworzeniem poradni, a także wymogi lokalowe dla niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej.

2. Finansowania i dotacji:

   • Praktyczne wskazówki dotyczące finansowania działalności oraz informacje o możliwości uzyskania dotacji.

3. Pozyskania pierwszych klientów:

  • Konkretne informacje na temat skutecznych metod pozyskiwania klientów, umożliwiające rozpoczęcie działalności z solidną bazą potencjalnych klientów.

4. Rekrutacji personelu:

   • Wskazówki dotyczące rekrutacji kwalifikowanego personelu oraz budowania zespołu specjalistów.

5. Marketingu i reklamy:

   • Praktyczne porady marketingowe, które pomogą w promocji poradni i przyciągnięciu klientów.

6. Wyposażenia placówki:

   • Zalecenia dotyczące wyposażenia placówki oraz wyboru odpowiedniej lokalizacji.

7. Pomocy prawnej:

   • Wybór odpowiedniej formy prawnej działalności oraz zatrudniania pracowników.

Zależy mi na pełnym zadowoleniu każdego, kto zdecyduje się na zakup mojego e-booka. W przypadku, gdyby otrzymane materiały nie spełniały Państwa oczekiwań, gwarantuje zwrot poniesionych kosztów.

O autorze

Mam na imię Mateusz i zarządzanie poradnią psychologiczno-pedagogiczną jest moją specjalnością od ponad 7 lat. Początkowo pracowałem w różnych instytucjach leczniczych na stanowiskach kierowniczych, jednak dwa lata temu postanowiłem otworzyć swoją własną firmę. Od tamtej pory z sukcesem rozwinąłem swój biznes, tworząc dwie poradnie stacjonarne w Gliwicach i Katowicach, Poradnię Internetową oraz infolinię psychologiczną HelpLine. Obecnie zatrudniam ponad 50 specjalistów z różnych dziedzin i 10 osób na stanowiskach administracyjnych.

Mam duże doświadczenie w procesie tworzenia poradni psychologiczno-pedagogicznej i wiem na co trzeba zwracać uwagę. Na swojej drodze pełniłem kilka błędów, co zainspirowało mnie do napisania e-booka, aby pomóc innym uniknąć tych samych problemów. Dzięki niemu, będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze i uniknąć stresu.

O naszym Zespole

Poradnia FOCUS od wielu lat specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu psychologii, psychiatrii, logopedii oraz terapii. W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczymy w Gliwicach ponad 5 tys. konsultacji rocznie. Posiadamy dwie placówki psychologiczno-pedagogiczne, w których oferujemy wsparcie logopedów, pedagogów i psychologów dla dzieci i ich rodzin, realizując rocznie ponad 3,5 tys. porad. Jesteśmy certyfikowaną jednostką w zakresie ambulatoryjnego poradnictwa zdrowotnego. W naszych szeregach znajdują się doświadczeni specjaliści, cieszący się uznaniem wśród pacjentów. Świadczymy pomoc również online, a także współpracujemy z pracownikami dużych firm, oferując im wsparcie psychologiczne.

Nasze poradnie

Co czeka na Ciebie w E-booku "Jak założyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną"?

Oprócz pakietu wzorów pism, które ułatwią Ci proces rejestracji, w e-booku znajdziesz również mnóstwo praktycznych wskazówek i informacji, które okażą się nieocenione na starcie Twojego przedsięwzięcia. Dzięki nim zaoszczędzisz cenny czas, unikniesz stresu i oszczędzisz pieniądze. E-book to solidna dawka praktycznej wiedzy dla osób, które planują otwarcie poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Pragnę, abyś miał do dyspozycji narzędzia, które pomogą Ci odnieść sukces w branży. Znajdziesz tu przede wszystkim maksimum praktyki i cennych przykładów, które pozwolą Ci uniknąć wielu pułapek i wyzwań związanych z prowadzeniem własnej poradni, a także pomogą pozyskać pierwszych klientów.

Komu polecam zakup e-booka?

Gorąco polecam e-book wszystkim, którzy pragną stać się własnym szefem i marzą o otworzeniu swojej poradni psychologiczno-pedagogicznej. To idealny przewodnik dla:

   • psychologów

   • logopedów

   • pedagogów

   • oraz innych terapeutów,

którzy chcą wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę, by pomagać innym w profesjonalny sposób. Jeśli czujesz się przytłoczony mnogością formalności związanych z otwarciem poradni, jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć odpowiedni lokal oraz jak zorganizować wszystko w odpowiednim czasie, e-book jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego właśnie mój e-book?

Wybierając mój e-book "Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną", otrzymujesz nie tylko kompleksowy przewodnik po formalnościach, lokalizacji i organizacji działalności, ale także cenną wiedzę z praktycznego punktu widzenia. Właśnie ta wiedza praktyczna sprawia, że mój e-book wyróżnia się na rynku.

Zamiast suchej teorii, dostarczam Ci konkretne przykłady, scenariusze oraz sytuacje z życia wzięte, które przybliżą Ci realia prowadzenia własnej poradni. Co więcej, dołączam zestaw wzorów pism oraz dokumentów, które będą Ci niezbędne podczas procesu rejestracji i zakładania poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Dodatkowo pomogę Ci uniknąć typowych błędów i pułapek, z którymi możesz spotkać się rozpoczynające swoją przygodę z własną poradnią. W e-booku znajdziesz również praktyczne wskazówki i strategie, dzięki którym dowiesz się, skąd pozyskać pierwszych klientów dla swojej poradni.

A co najważniejsze, gwarantuję zadowolenie z zakupu oraz zwrot pieniędzy.

Cena e-booka, którą obecnie ustaliłem, wynosi 139 zł. Za tę kwotę otrzymasz konkretne, praktyczne informacje, które pomogą Ci zaoszczędzić znacznie więcej środków. Mówię to z własnego doświadczenia, ponieważ brak odpowiedniej wiedzy kosztował mnie mnóstwo czasu, pieniędzy, a nawet zdrowia.

Stworzenie e-booka zajęło mi kilka tygodni ciężkiej pracy, dlatego mam nadzieję, że docenisz to i zechcesz skorzystać z tej unikalnej wiedzy. Pamiętaj, że po zakupie e-booka zyskasz nie tylko cenne porady, ale także możesz liczyć na moją pomoc i wsparcie. Możliwe, że uda nam się nawet nawiązać owocną współpracę. Wybierając mój e-book, inwestujesz w swoją przyszłość oraz sukces własnej poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Opinie czytelników

Jeśli zastanawiasz się, jak założyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną i szukasz sprawdzonych informacji, które pomogą Ci uniknąć pułapek i oszczędzić czas, mój e-book jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ten przewodnik to kopalnia wiedzy, zebrana w jednym miejscu, dzięki której założenie własnej poradni będzie znacznie prostsze i bardziej przejrzyste. Nie czekaj, skorzystaj z mojej oferty już teraz i zrealizuj swoje marzenie o własnej poradni psychologiczno-pedagogicznej!

E-book: Jak otworzyć poradnię

Opinie klientów

Na podstawie 2 opinii
Napisz recenzję !
Wiktor lut 21, 2023

Bardzo dobra

Pomogła mi rozwiązać kilka problemów podczas zakładania własnej działalności.

Patryk lut 10, 2023

polecam

dużo ciekawych porad, sporo informacji, które przydadzą się w przyszłości

2 innych produktów w tej samej kategorii:

E-book „Jak radzić sobie z agresją u dzieci?"

3 Recenzje
39,00 zł 19,00 zł -20,00 zł
Dostępność: 21 szt.

E-Book „Jak radzić sobie z agresją u dzieci”? został opracowany przez Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju FOCUS wspólnie z psychologiem i psychoterapeutą dziecięcym – Martą Morawiecką.

E-book pomoże Ci odpowiedzieć na pytania tj.:

- jak odróżnić złość od agresji?

- jakie mogą być przyczyny agresywnego zachowania?

- jak ujawnia się agresja u dziecka?

- co zrobić gdy dziecko jest agresywne i jak sobie z tym radzić?

Format: PDF

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39 zł

E-book „Co robić, by Twoje dziecko było pewniejsze siebie?"

2 Recenzje
39,00 zł 19,00 zł -20,00 zł
Dostępność: 21 szt.

Zauważyłeś spadek pewności siebie u swojego dziecka? Chciałbyś dowiedzieć się co możesz zrobić, by pielęgnować jego samoocenę? Autorki e-booka ,,Co robić by Twoje dziecko było pewniejsze siebie?'' przedstawią przyczyny braku odwagi i pomogą znaleźć szereg możliwości pracy z dzieckiem.

Format: PDF

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39 zł

Nasza strona także używa plików ciasteczek. Wszystkie informacje znajdują się w polityce prywatności.