E-book „Jak radzić sobie z agresją u dzieci?"

39,00 zł
Brak podatku

E-Book „Jak radzić sobie z agresją u dzieci”? został opracowany przez Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju FOCUS wspólnie z psychologiem i psychoterapeutą dziecięcym – Martą Morawiecką.

E-book pomoże Ci odpowiedzieć na pytania tj.:

- jak odróżnić złość od agresji?

- jakie mogą być przyczyny agresywnego zachowania?

- jak ujawnia się agresja u dziecka?

- co zrobić gdy dziecko jest agresywne i jak sobie z tym radzić?

Format: PDF

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39 zł

Ilość
Dodaj do listy
Produkt dostępny w magazynie

  Cennik dostaw

Informacje o dostawach i metodach płatności

  Zwroty i reklamacje

Informacja o zwrotach i reklamacjach.

  Pomoc

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Pamiętaj, że ostateczny koszt dostawy produktów w koszyku będzie zależał od wybranej opcji na końcu zamówienia i może się zmienić.

Poradnik dla rodziców - Agresja u dzieci. Jak sobie poradzić.

Agresja u dzieci jest zjawiskiem dość powszechnym. Agresja może być formą wyrażania przez dziecko swojej złości i frustracji. Może przejawiać się poprzez krzywdę fizyczną bądź słowną i ma polegać na wyrządzeniu komuś lub czemuś przykrości, krzywdy, bólu czy straty. Złość i agresja mogą przyjmować różne formy.

E-book został stworzony aby pomóc Rodzicom rozróżnić złość od agresji, która w przeciwieństwie do agresji jest uczuciem, emocją naturalną, do której mamy prawo i jeśli potrafimy sobie z nią radzić, nie jest czymś negatywnym. Ukierunkowana złość powinna szybko minąć, jeśli natomiast nie potrafimy jej opanować, złość może przerodzić się w agresję.

O autorce

Marta Morawiecka (Połomska) – psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, atestowane przez PTP, Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży a także studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim. Doświadczenie zdobywała poprzez pracę na dziennym oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży, w poradniach zdrowia psychicznego, w szkołach podstawowych a także prowadząc własną praktykę.

E-book: Agresja

Opinie klientów

Na podstawie 3 opinii
Napisz recenzję !
Ania maj 16, 2023

Super

Pomocna pozycja, czyta się szybko i przyjemnie. Polecam

Renata Walnik lut 21, 2023

Świetna!

Jestem zachwycona. Trudny temat poruszony w bardzo przystępny sposób. Jeśli ktoś ma problem z agresją u dziecka, to ta książka jest przydatna.

Ula sty 3, 2023

Polecam

Bardzo ciekawa pozycja. Znalazłam w niej parę pomysłów na pracę z córką. Sądzę, że pomoże zmienić podejście do różnych sytuacji.

2 innych produktów w tej samej kategorii:

E-book „Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną? I skąd wziąć pierwszych klientów?"

2 Recenzje
139,00 zł 79,00 zł -60,00 zł
Dostępność: 15 szt.

Chciałbyś otworzyć własną przychodnię psychologiczno-pedagogiczną, ale nie wiesz od czego zacząć? Czujesz, że wszelkie formalności mogą Cię przytłoczyć? E-book „Jak otworzyć poradnię psychologiczno-pedagogiczną?" pomoże Ci z największymi trudnościami i przeszkodami w drodze do założenia własnej działalności, a także zapewni cenne informacje, skąd wziąć pierwszych klientów.

Format: PDF

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 139 zł

E-book „Co robić, by Twoje dziecko było pewniejsze siebie?"

2 Recenzje
39,00 zł 19,00 zł -20,00 zł
Dostępność: 21 szt.

Zauważyłeś spadek pewności siebie u swojego dziecka? Chciałbyś dowiedzieć się co możesz zrobić, by pielęgnować jego samoocenę? Autorki e-booka ,,Co robić by Twoje dziecko było pewniejsze siebie?'' przedstawią przyczyny braku odwagi i pomogą znaleźć szereg możliwości pracy z dzieckiem.

Format: PDF

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39 zł

Nasza strona także używa plików ciasteczek. Wszystkie informacje znajdują się w polityce prywatności.